Loading images...

«

»

Nov 05

Ģimnāzijas darbinieku izbraukuma seminārs

Atzīmējot aizvadīto Skolotāju dienu, 2. novembrī ģimnāzijas skolotāji un tehniskie darbinieki devās pieredzes braucienā uz Igauniju, Pērnavu.

Diena iesākās ar ekskursiju pa pilsētu, tad guvām jaunu pieredzi Paarnu Uhisgymnaasium ģimnāzijā. Skolas direktors un vadības grupa sagaidīja mūs sirsnīgā gaisotnē, telpā, kur uz galda bija novietotas sveces mūsu valsts karoga krāsās, ar sveicieniem Latvijas simtgades svētkus gaidot, ar dziesmu latviešu valodā. Direktors pastāstīja par skolas vēsturi. Iepazināmies ar moduļu sistēmu ģimnāzijā, metodiskā darba organizāciju, skolas rīkotajiem pasākumumiem un tradīcijām , sadarbību,  mācību telpām un aprīkojumu, mācību procesa norisi. Saņēmām uzaicinājumu apmeklēt British Council viktorīnu novembra nogalē.

     Pēc ciemošanās ģimnāzijā devāmies uz Modernās mākslas muzeju. Šis muzejs dibināts 1992. gadā, un tas ir pirmais modernās mākslas muzejs Igaunijā. Visa gada garumā tajā notiek laikmetīgās mākslas izstādes, muzeja kolekcijā ir ap 400 mākslas darbu.

          Dienas noslēgumā izvēlējāmies relaksāciju Igaunijas lielākajā akvaparkā Tervise Paradiis.

Mājupceļš pagāja, dziedot dziesmas, esot labā noskaņojumā un domās ieplānojot nākamo reizi kolektīva saliedēšanai un kopīgai atpūtai.