Loading images...

Latvijas simtgades projekts “Latvijas skolas soma” ,,CARNIVAL YOUTH’’ koncerts ģimnāzijā


Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ir viens no Latvijas valsts simtgades svinību apjomīgākajiem projektiem. Tā īstenošanai atvēlēti 13,5 miljoni eiro jeb 40% no svētku norisei paredzētā valsts finansējuma. Šis projekts ir ne tikai dāvana skolēniem Latvijas valsts simtgadē, bet arī iespēju mazināt sociālo nevienlīdzību, celt izglītības procesa kvalitāti un dot jaunas iespējas kultūras nozarei.
23. novembrī Balvu Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus priecēs viena no Latvijā populārākajām grupām “Carnival Youth”.
“Carnival Youth” ir indie rock grupa no Latvijas, kas ar straujiem panākumiem debitēja 2011. gadā, gūstot atpazīstamību gan dzimtenē, gan ārpus tās. Grupu izveidojuši dvīņi Edgars un Emīls Kauperi, Roberts Vanags un Aleksis Luriņš. 2014. Gadā grupa izdeva pirmo ierakstu — minialbumu “Never Have Enough”, bet jau tā paša gada oktobrī iznāca grupas debijas albums “No Clouds Allowed”, kas apbalvots ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākā debija”. 2016. Gadā “Carnival Youth” saņēma European Border Breakers Award balvu par panākumiem ārvalstīs. 2016. Gadā iznāca grupas otrais albums “Propeller” un 2017. Gadā jaunākais albums “Vienā vilcienā”.