Loading images...

«

»

Dec 06

Vīrišķības diena

Lāčplēša dienai par godu skolā ik gadu tiek svinēta Vīrišķības diena. Laika apstākļi šogad nelutināja, tas lika katram aizdomāties, cik grūtas bija brīvības cīņas mūsu karavīriem, cik daudz iekšēja spēka, drosmes un neatlaidības prasīja mūsu valsts brīvība.
Sporta skolotāji rūpīgi plānoja šo pasākumu, meklēja sadarbības partnerus, domāja interesantus pārbaudījumus, lai skolēniem šī diena būtu interesanta un neaizmirstama. Priecājamies, ka arvien vairāk skolas pasākumos iesaistās skolēnu vecāki. Arī šogad lielākajā daļā pārbaudījumu kā tiesneši darbojās skolēnu vecāki. Paldies viņiem par atsaucību! Arī vēstures skolotāja, skolas medmāsa un karjeras konsultante bija sagatavojušas pārbaudījumu pieturas, kurās skolēni rādīja savu erudīciju atbilstošajā jomā.
Pasākuma ievadā jaunievēlētais skolēnu pašpārvaldes prezidents Ernests Mežals teica skaistu un iedvesmojošu uzrunu un aicināja visus izbaudīt komandas spēku un sportisku aktivitāšu prieku.
Klašu kolektīvi sacentās vienpadsmit dažādās disciplīnās. 7.-9. klašu grupā 1. vietu izcīnīja 9b. klase, 2. vietu- 8b. klase, bet 3. vietu ieguva 8a. klase.
Savukārt vidusskolas posmā 1. vietu ieguva 12b. klase, 2. vietu ieguva 11a. klase un 3. vietu izcīnīja 10a. klase.