Balvu Valsts ģimnāzijā viesojas Jānis Stabiņš

27. martā jau piekto reizi mūsu skolā ar lekciju – meistarklasi viesojās Biznesa vadības koledžas direktors, uzņēmējs un projekta “Esi līderis” dibinātājs Jānis Stabiņš, kurš tikās ar 10. un 11. klašu skolēniem. Jānis Stabiņš ir interesanta, atraktīva personība, kas vada astoņus uzņēmumus, divus no tiem ārpus Latvijas
Lekcijas laikā J.Stabiņš mudināja jauniešus neapstāties pie pirmajām neveiksmēm, bet pilnveidot sevi visas dzīves garumā. Lektors stāstīja savus veiksmes stāstus un arī iztirzāja atsevišķus neveiksmes cēloņus savā biznesā, iedrošinot skolēnus nebaidīties riskēt un uzņemties atbildību. Uzņēmējs akcentēja arī to, ka liela nozīme veiksmīga cilvēka dzīvē ir arī grāmatām. Kādreiz nopirktā grāmata un sekošana tās padomiem spējusi atnest viņam veiksmi.
Stabiņa kungs uzsvēra : “Jums jābūt draivam!”. Un tas bija viens no spilgtākiem izteicieniem, kas mūsdienu darba tirgū ir ņemams vērā.
Tā saucamais “draivs”, darba kvalitāte un mīlestība pret to, ko tu dari, – tie ir svarīgākie aspekti darba tirgū, jauniešiem uzsvēra Jānis Stabiņš, kurš motivēja visus klātesošos atrast sevi.
Skolēni arī aktīvi iesaistījās diskusijās par karjeras veidošanu un uzdeva interesējošus jautājumus.
B.Šāvele