Loading images...

BVĢ renovētais sporta laukums atklāts ar “Neatkarības dienas spēlēm”

3. maijā BVĢ saime, viesi un būvnieki pulcējās skolas renovētajā sporta laukumā, lai atzīmētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un svinīgi atklātu sporta laukumu.
Neviens nozīmīgs pasākums Balvos nav iedomājams bez pilsētas simbola- Balvu Vilka. Šoreiz vilks ieradās braucot ar kvadriciklu un rādot meistarīgus trikus.
Pasākums iesākās ar svinīgu lentas pārgriešanu. To aicinājām pārgriezt Balvu novada Domes priekšsēdētājam Aigaram Pušpuram, Balvu Valsts ģimnāzijas direktori Inesei Paiderei un būvnieku pilnsabiedrības “RRCI” pārstāvim Andrim Riekstiņam.
BVĢ skolēnu pašpārvaldes prezidents Ernests Mežals pastāstīja par LR Neatkarības dienas svarīgākajiem notikumiem un aicināja visiem kopā izpildīt Latvijas Valsts himnu.
Skolas direktore pateicās visiem, kas ieguldījuši lielu darbu, lai mums būtu moderni renovēts sporta laukums- Balvu novada Domei, SIA “Sistēmeksperts”, SIA “ RCI Gulbene”, PS “RRCI-RCI”, PS „RRCI” , SIA “VEK” un “RUBATE” pārstāvjiem, sporta skolotājam Jānim Zakarītim un BVĢ saimniecības daļas vadītājai Monikai Baikovai.
Neizpalika arī svētku uzrunas-Balvu novada Domes priekšsēdētājs, būvnieku pārstāvis, sporta skolas direktore, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja un skolas padomes vadītāja vēlēja panākumus sportā, jaunus personīgos un vismaz Latvijas mēroga rekordus.
Šajā dienā Di- dancers dejotājas priecēja klātesošos ar enerģiskiem deju soļiem, bet TDK “Purenīte” pārstāves novadīja patiesi jautru iesildīšanās aktivitāti.
Uz “Neatkarības dienas spēlēm ” bija ieradušās sešas lieliskas komandas- Balvu novada Domes volejbola komanda, būvnieku volejbola un basketbola komanda, Balvu Valsts ģimnāzijas volejbola un basketbola komanda, BVĢ skolēnu vecāku basketbola komanda un divi lieliski tiesneši- Arnis Voika un Kaspars Usāns.
Spēles bija spraigas, un atbalstītāji ļoti azartiski atbalstīja komandas. Vecāku pārstāvēm bija jāizvēlas enerģiskākās atbalstītāju komandas, un tās saņēma saldas balvas. Par aktīvākajiem tika atzīti 12.a klases līdzjutēji, 10.a un 10.b klases un 7.d klases līdzjutēji.
Apbalvošanas ceremonijā sporta skolotājs Jānis Zakarīts paziņoja, ka ir uzvarējusi draudzība, spēlesprieks un labs noskaņojums, un komandām pasniedza gardas balvas.
Paldies visiem, kas ieguldīja darbu, lai sporta laukuma atklāšanas svētki izdotos skaisti!