Sep 25

Olimpiskā diena.

20. septembrī visā Latvijā 768 norises vietās notika tradicionālā “Olimpiskā diena”, kas pulcēja vairāk nekā 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas.
Balvu novada Olimpiskās dienas dalībnieki un Balvu Valsts ģimnāzijas skolēni vienojās kopīgā vingrošanā, ko vadīja skolotāja Iluta Balule.
Mēs lepojamies, ka Latvijas Olimpiskās komitejas karogu un Balvu novada karogu pacēla mūsu skolas skolnieki Uvis Pošeika – Latvijas jaunatnes olimpiādes 2019.gada čempions kārtslēkšanā – un Lauris Logins, kurš iekļauts šī gada Eiropas čempionāta Latvijas izlases sastāvā svarcelšanā U15 grupā.
Šajā dienā notika dažādas sportiskas un radošas aktivitātes, kurās piedalījās Balvu Valsts ģimnāzijas, Stacijas pamatskolas, Tilžas vidusskolas un Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas komandas. Uzvaru izcīnīja BVĢ komanda, bet otrās vietas likteni izšķīra sīvā cīņa pretstafetē, un 2. vietu izcīnīja Stacijas pamatskola, 3. vietā ierindojās Tilžas vidusskola, bet BPVV jaunieši palika ceturtie.
Paldies Balvu Bērnu un jaunatnes sporta skolai un Balvu IKS pārvaldei par sarūpētajām balvām.
Pasākumu organizēja Balvu Sporta skola sadarbībā ar BVĢ, paldies trenerim Arnim Voikam par pasākuma vadīšanu un sporta skolotājiem Jānim Zakarītim un Valteram Duļevskim par ieguldīto darbu pasākuma tapšanā.
Šajā dienā tika pasniegtas balvas BVĢ Sporta dienas uzvarētājiem – 7.-9.klašu grupā uzvarēja 8.a klase (klases audzinātāja Irina Kovšova), 10.-12. klašu grupā – 12.b klase (klases audzinātājs Zigfrīds Lielbārdis).
Lai sportiskiem panākumiem bagāts jaunais mācību gads!