Loading images...

UZDRĪKSTIES UZVARĒT

Ķīpsalas izstāžu hallē 31. oktobrī notika lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference jauniešiem “ UZDRĪKSTIES UZVARĒT”, kopumā pulcējot 5000 skolēnu, jauniešu un skolotāju no visas Latvijas. No Balvu Valsts ģimnāzijas uz konferenci devās divdesmit viens 10.ab klašu audzēknis- izglītojamie, kuri darbojas projektā “Esi līderis” un skolotāja Vineta Muzaļevska. Šī gada konferences tēma bija “Pievienojies varoņiem biznesā!”. Konferenci organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) unJunior Achievement Latvia (JA Latvia), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod. Šī gada konferences motīvs bija saistīts ar varoņiem-par to, kur slēpjas viņu spēks. Pasākumā  uzstājās vairāki uzņēmēji, skolēnu mācību uzņēmumu vadītāji, mūziķi. Konferencē runāja par drosmi pieņemt lēmumus, par ikdienas varonību, par zināšanu spēku. Jauniešiem bija unikāla iespēja visas dienas garumā vērot interesantas prezentācijas, ieklausīties iedvesmojošos uzņēmēju pieredzes stāstos, aplūkot augstskolu, uzņēmumu stendus, spēlēt spēles un iegūt balvas, kā arī priecāties par muzikāliem pārsteigumiem: par Lady Gaga Tribute šovu, par TMK Production Led Dance šovu un par Carnival Youth grupas sniegto koncertu.

Jauniešu viedokļi par konferenci:

Edijs Supe:” Man ļoti patika konference. Patiešām liekas noderīgi saņemt padomus un motivāciju no pieredzējušiem Latvijas uzņēmējiem. Konferences rezultātā guvu plašāku skatījumu par uzņēmējdarbības nozari, kas un kā jādara, kas “jāupurē”, lai sasniegtu mērķus, un to, ka nekad šķēršļu priekšā nevajag padoties. Noteikti vēlētos piedalīties konferencē arī nākamgad”.

Ance Salmane:” Bija ļoti interesanti un noderīgi dzirdēt dažādu uzņēmēju veiksmes stāstus. Daudz ko es paturēju prātā, jo varbūt kādreiz to nāksies izmantot. Man ļoti patika pasākuma vadītāji un visa pasākuma organizatoru komanda. Visi bija laipni un forši. Muzikalās pauzes bija superīgas! Ar pārliecību varu teikt, ka divreiz nedomājot, brauktu vēlreiz”.

Evelīna Utjaganova:” Viss pasākums bija ļoti iedvesmojošs un iespaidīgs. Atmosfēra-lieliska. Par braucienu un pasākumu kopumā palicis ļoti daudz pozitīvu emociju. Nekad iepriekš neesmu bijusi tik aizraujošā konferencē”.

 Paldies skolas direktorei Inesei Paiderei par atbalstu jauniešu izaugsmes veicināšanā!

Vineta Muzaļevska