Loading images...

«

»

Nov 20

Skolēnu pašpārvaldes aktivitātes Latvijas dzimšanas dienas nedēļā

Skolēnu pašpārvalde  sanāksmē domāja kā Latvijas svētku nedēļu skolā veidot krāšņāku un skolēniem interesantāku. Jaunieši izvirzīja uzdevumus un atbildīgos Latvijas dzimšanas dienas nedēļas aktivitātēm.

Pašpārvaldes prezidents Gustavs Vanags gatavoja svētku uzrunu Lāčplēša dienas pasākumam, Dāvis Bisenieks izveidoja kartītes ar interesantiem faktiem par Latviju, ko piestiprināja dažādās skolas telpās, lai ikviens var uzzināt ko jaunu un interesantu par savu Tēvzemi. Lauris Eizāns un Žaklīna Orlovska vadīja svētku koncertu, Egija Logina, Ance Salmane, Evelīna Krakope un Samanta Zubova organizēja akciju “Ieraksti savu vārdu Latvijas karogā”, Elīna Samoiļenko un Anna Elīza Buglova rīkoja bodyart  Latvijas karodziņu gleznošanas darbnīcu. Pašpārvalde pirmssvētku  piektdienu izsludināja par latviskā stila dienu un piedāvāja nofotografēties fotostūrītī .

Latvijas svētku nedēļa izdevās tiešām jauka un dažādiem  notikumiem un pasākumiem pārbagāta. Prieks, ka ikviens, kas vēlas, var iesaistīties un līdzdarboties  svētku veidošanā.