Loading images...

«

»

Jan 02

“Sudraba pūce 2019” – Paula Paidere

Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicinājām pakavēties atmiņās par Balvu Valsts ģimnāzijā pavadītajiem skaistajiem mirkļiem piecus pagājušā gada centralizētajos eksāmenos visaugstāko vidējo vērtējumu ieguvušos jauniešus un viņu vecākus. Šogad tie bija Paula Paidere, Dārija Semjonova, Vadims Sņegovs, Laura Berne, Ikola Mačāne un viņu ģimenes.

Galveno balvu- sudraba piespraudi pūces veidolā – par visaugstākajiem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos 2018./2019.m.g. Balvu Valsts ģimnāzijā- 89,8 % – saņēma Paula Paidere.

Katrs “Sudraba pūces” nominants tika aicināts pastāstīt par sevi, dalīties atziņās par skolas laiku un studenta dzīvi, kā arī izteikt vēlējumu ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem.

Priecājamies, ka mūsu absolventi ar sirsnību atcerējās skolas laiku, atzinīgi novērtēja gan skolas vidi, gan skolā gūtās zināšanas un vēlēja ģimnāzistiem sekot saviem sapņiem un cītīgi mācīties.

Pasākumā īpašu noskaņu radīja viesmākslinieki Viktors Bormanis (klavieres), Una Romāne (flauta)un Rihards Krilovs (ģitāra).

Lai mūsu absolventiem veiksmīgs nākotnes ceļš!