“QUO Tu domā?”


Šogad Balvu Valsts ģimnāzijas komanda – kopumā pieci 11.a un 12.b skolēni un viens pedagogs, uzsāks darbu Latvijas Debašu asociācijas “QUO Tu domā?” un British Council atbalstītajā projektā “Debašu Līderu skola”.
Projekta vadmotīvs ir: “Mēs esam par Latviju, kurā visi iedzīvotāji spēj skaidri, argumentēti un pārliecinoši aizstāvēt savu viedokli un nekautrējas to darīt, kad tas ir svarīgi. Mēs vēlamies redzēt Latviju kā valsti, kurā lēmumi tiek pieņemti, balsoties uz spēcīgiem un loģiskiem argumentiem.”
Projekta laikā jaunieši un skolotāji no visas Latvijas apgūs tādas debašu prasmes kā argumentāciju, publisko runu, kritisko un loģisko domāšanu, mediju pratību, ievadu ekonomikā un politikā.
Papildus debašu darbnīcām dalībniekiem būs iespēja arī regulāri, tiešsaistes formātā tikties un iepazīties ar mūsdienu līderiem no uzņēmējdarbības, politikas, mediju vides.
Nodarbības notiks angļu valodā un dalībnieki mācību gada laikā tiksies reizi mēnesī tiešsaistes formātā, pirmajai nodarbībai notiekot jau šo sestdien, 31. oktobrī.
Lai mums izdodas!