STUDIJU IZVĒLE un VIRTUĀLĀ KARJERAS STUNDA

https://www.kalba.lv/lv/augstaka-izglitiba-arzemes/studiju-izvele-misija-iespejama/?fbclid=IwAR29G1gT8KOMzl5-wRdfKTJ7i4pwHGvBvbntr1uYg3XQOsi5wsBu-BI5cAI

TUVĀKAIS VEBINĀRS: 9. DECEMBRĪ

STUDIJU IZVĒLE: MISIJA IESPĒJAMA

Studiju izvēle ir sarežģīts process. Lai veiksmīgi izvēlētos studiju virzienu un nākamo profesiju, ir jāveic vesela virkne soļu. Jāiepazīst sevi, jāzina, kādi studiju virzieni vispār pastāv, jāizvēlas no tiem interesanti un atbilstoši, jāapsver, kur var iegūt vislabākās kvalitātes izglītību. Turklāt jāvelta uzmanība eksāmeniem, un, ja pieņemsi lēmumu studēt ārzemēs, jāsagatavojas arī IELTS eksāmenam. Ilgi nemeklē atbildes uz visiem šiem jautājumiem – piedalies KALBA rīkotajos vebināros, un saņemsi nepieciešamo informāciju vienā vietā. Semināru laikā savas jomas profesionāļi dalīsies uzkrātajās zināšanās, sniegs vērtīgus padomus un atbildēs uz visiem TAVIEM jautājumiem.

 

16.12. plkst.:16:00

Virtuāla karjeras stunda: esi pārliecināts, izvēloties specialitāti

Studiju izvēles izdarīšanā svarīgs ir katrs solis, ja vēlies atrast sev vispiemērotāko variantu. Online tikšanās laikā mēs Tev palīdzēsim saprast, vai izvēlētais studiju virziens ir atbilsošs vai tikai virspusēji atklāts. Ja vēlies saprast, kādus soļus jāveic, lai atrastu pareizo studiju virzienu, piedalies šajā vebinārā!