Pārmaiņu procesu ,,Līderis manī’’ apgūst ģimnāzijas vecāki!

Janvāra vēlā pēcpusdienā proaktīvākie un zinātkārākie Balvu Valsts ģimnāzijas vecāki piedalījās zoom seminārā, kuru vadīja ģimnāzijas direktore Inese Paidere. Nodarbībā vecāki iepazinās ar vienu no transformatīvās līderības teorijām: ,,Septiņi ļoti veiksmīgu cilvēku paradumi.” Vecāki ne tikai klausījās, bet arī darba grupās diskutēja un prezentēja pārējiem savu redzējumu par paradigmām, ieradumiem, sadarbību, sinerģiju un citām ļoti aktuālām 21.gadsimta prasmēm.

Dažas no atgriezeniskajā saitē sniegtajām atziņām bija:

95% vecāku uzskata, ka ieguva ļoti daudz jaunas informācijas. Lai mainītu lietas- jāmainās katram pašam. Caur teorētisko daļu iespēja paanalizēt sevi,savu rīcību,dzīves uztveri un caur praktisko daļu- dalīties ar domām,idejām un uzklausīt, ieklausīties citos. Bija iespēja darboties arī darba grupās, beidzot redzēt sen neredzētus cilvēkus. dzirdēt dažādos viedokļus. Atgādinājums tam, ka pret lietām kuras nevar mainīt, vajag mainīt attieksmi. Viss bija interesanti un iedvesmojoši. Multfilmas analīze, bija daudz dažādu un daudzveidīgu redzējumu. Tā bija balstīta uz sinerģiju, kā arī spēju prast pārvarēt vecuma šķērsli, jo tās jau tikai iedomas – tikmēr tu redzi, jūti- nekas nav nokavēts, nevajag atteikties no dzīves! .., iepriekš neizpratu šo svešvārdu. Tagad zinu, ka tas ir mans redzējums. Paldies par iespēju piedalīties šajā projektā arī vecākiem!

Vai vēlies turpināt iepazīties ar "Līderis manī" saturu šī semestra laikā?

Vai vēlies turpināt iepazīties ar “Līderis manī” saturu šī semestra laikā? 20 respondenti. Jā atbildēja 100% Nē atbildēja 0%

Paldies visiem vecākiem, kuri pieslēdzās, aktīvi diskutēja, klausījās! Tiksimies nākamajā nodarbībā!

Balvu Valsts ģimnāzijas direktore Inese Paidere.