Sporta un veselības nedēļa ģimnāzijā.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, pirms rudens brīvdienām ģimnāzijā tika organizēta sporta un veselības nedēļa.Katra diena bija īpaši plānota, apvienojot sportiskās aktivitātes ar uzdevumiem veselības mācībā. Bija gan norūdīšanās diena, gan labo emociju diena, gan veselīgo našķu diena. Skolēni vingroja skolas pagalmā, veltīja viens otram uzslavas, smaidus, labas emocijas, mērīja laimes indeksu, tas visaugatākais bija 9a. un 8c.klasei.

Notika arī konkurss par jauniešu pasargāšanu no atkarību izraisošām vielām. Ģimnāzijas skolēni visās klasēs izrādījās zinoši, prata izskaidrot alkohola un smēķēšanas kaitīgo ietekmi uz jaunu cilvēku organismu.

Līdzās tam bija sportiskās aktivitātes nedēļas garumā – volejbola, florbola un tautas bumbas turnīri, šautriņu mešanas sacensības, veiklības tests, kuros iesaistījās arī klašu audzinātāji. Interesantas izvērtās šaušanas sacensības ģimnāzijas šautuvē. Kopvērtējumā godalgoto pirmo vietu ieguva 9c. un 12a.klases kolektīvs, aiz sevis atstājot 9b., 7d., 11a., 12c.klases komandas.

sports 028sports 009

 

 

 

 

 

 

Paldies visiem klašu kolektīviem un audzinātājiem par aktīvu iesaistīšanos!

 

sports 065

sports 017