Tikšanās ar vieglatlēti Lauru Ikaunieci “Mērķi. Motivācija. Laika plānošana.”

Attālinātā mācību procesa laikā ik pa brīdim ikviens no mums piedzīvo motivācijas trūkumu, šādās reizēs nepieciešams kāds uzmundrinājums. 25. martā uzmundrinājuma devu Balvu Valsts ģimnāzijas skolēni un skolotāji guva, virtuāli tiekoties ar izcilas mērķtiecības piemēru, pasaules mēroga vieglatlēti, “Latvijas Gada sportistes” titula divkārtēju ieguvēju, un, tajā pašā laikā, ļoti sievišķīgu, elegantu un atsaucīgu  būtni- Lauru Ikaunieci.

Sportiste atbildēja uz visdažādākajiem  jauniešu iesūtītajiem jautājumiem, uzsverot, ka panākumu pamatā ir mērķtiecība, smags darbs un disciplīna. Laura Ikauniece ieteica izvirzīt mērķi un sastādīt mazo solīšu plānu, kā šo mērķi  sasniegt. Sportistei šķiet, ka  ir būtiski noteikt savas dzīves  prioritātes, lai būtu vieglāk sasniegt iecerēto.

Laura izteica nožēlu, ka Latvijā šobrīd nav iespējams apmeklēt sporta zāles, jo sportojot visefektīvāk var izlādēt uzkrāto negatīvo enerģiju un sports ļoti uzlabo cilvēka pašsajūtu. Balvu Valsts ģimnāzijai Laura Ikauniece novēlēja pastāvēt vēl tikpat gadus, skolēniem ieteica daudz sportot, bet skolotājiem –izaudzināt jaunus olimpisko spēļu uzvarētājus.

Tikšanās noslēgumā BVĢ kolektīvs Laurai Ikauniecei uzdāvināja Līgas Stāmeres veidoto karikatūru, pateicās par iedvesmojošo tikšanos un kopā nofotografējās.

Vieglatlētes dzīves moto ir “Ar smagu darbu var panākt ļoti daudz!” Lai šie vārdi palīdz mums virzīties uz savu mērķi!

[Not a valid template]